HI-FI / HI-END

Bertram audio, JBL, Penaudio, Amphion, Primare, Mark Levinson to tylko wstęp do wielkiej doskonałej muzyki. Zapraszamy do rozmów przy kawie o audiofilskim świecie.

KINA DOMOWE

Stereo czy dźwięk wielokanałowy? Duże, klasyczne kolumny, czy mocny dźwięk z maleńkich kostek? A może głośniki schowane w suficie?

Przyjdź i poczój komfort wyboru najlepszego rozwiązania dla Twojego domu.

PROJEKTORY / EKRANY

Oferujemy szeroki wybór projektorów przeznaczonych do kina domowego oraz do użytku profesjonalnego. Dobieramy odpowiedni projektor do zastanych warunków oraz oferujemy kompleksowy montaż. Razem z projektantami tworzymy wspaniły świat obrazu i dżwieku dla Ciebie.

GŁOŚNIKI BLUETOOTH I WIRELESS

Odkryj na nowo muzykę, którą kochasz dzięki głośnikom bezprzewodowym, które można zabrać w dowolne miejsce. Z łątością udostępnisz swoją muzykę z smartfona czy tableta. Głośniki bezprzewodowe to doskonała metoda na odtwarzanie źródeł online - Deezer, Spotify itd.

MULTIROOM

Przejmij kontrolę nad nagłośnieniem w swoim domu. Wybierz ulubioną stację radiową, wykonawcę, jednym stuknięciem wypełnij cały dom muzyką płynącą ze wszystkich głośników w każdym pomieszczeniu. To bardzo proste.

TELEWIZORY

Dzisiaj telewizor nabiera zupełnie nowego znaczenia. Nie jest to już tylko matryca pokazująca obraz z płyty, bądź wybranego kanału sateliarnego. Dzisiaj telewizor w połączeniu z Internetem staje się centrum interaktywnej rozrywki. Internetowe serwisy muzyczne, wiadomości on-line, czy podcasty to tylko niewielki fragment możliwości. Integracja z dyskami sieciowymi, możliwość obsługi serwisów typu iPla czy youtube pozwala na nowo zdefiniować znaczenie przedmiotu, zwanego telewizorem.

Dobrze jest, jeśli telewizor jest smart. Dla nas to jednak za mało. Trzeba pamiętać o tym, że jakość wyświetlanego obrazu powinna być przyjemnością na oka. Niezależnie od źródła sygnału. Naturalne kolory i wspaniała głębia obrazu powinny być uzupełnione o wysokiej klasy materiały, takie jak szkło, czy metal. Wraz z technologią szukamy najwyższej jakości i tylko telewizory łączące oba wymagania oferujemy w naszym salonie.

OŚWIETLENIE

Światło odgrywa bardzo ważną rolę w budowaniu klimatu w Twoim domu. Dobrze przemyśl dobór opraw i punktów świetlnych. Przyjdź i zapytaj o najmodniejsze, designerskie oprawy.

Dodatkowo mamy w ofercie system zmieniania scen świetlnych (oświetlenia) za pomocą paneli dotyowych. Dzieki niemu pomieszczenia od posiadłości wiejskiej, po centrum konferencyjne staje się bardziej wszechstronne, funkcjonalne a jednocześnie jedyne w swoim rodzaju.