HI-FI / HI-END

Bertram audio, Bladelius, Penaudio to tylko wstęp do wielkiej doskonałej muzyki. Zapraszamy do rozmów przy kawie o audiofilskim świecie.

KINA DOMOWE

Stereo czy dźwięk wielokanałowy? Duże, klasyczne kolumny, czy mocny dźwięk z maleńkich kostek? A może głośniki schowane w suficie?

Przyjdź i poczój komfort wyboru najlepszego rozwiązania dla Twojego domu.

GŁOŚNIKI BLUETOOTH I WIRELESS

Odkryj na nowo muzykę, którą kochasz dzięki głośnikom bezprzewodowym, które można zabrać w dowolne miejsce. Z łątością udostępnisz swoją muzykę z smartfona czy tableta. Głośniki bezprzewodowe to doskonała metoda na odtwarzanie źródeł online - Deezer, Spotify itd.

MULTIROOM

Przejmij kontrolę nad nagłośnieniem w swoim domu. Wybierz ulubioną stację radiową, wykonawcę, jednym stuknięciem wypełnij cały dom muzyką płynącą ze wszystkich głośników w każdym pomieszczeniu. To bardzo proste.

TELEWIZORY

Dzisiaj telewizor nabiera zupełnie nowego znaczenia. Nie jest to już tylko matryca pokazująca obraz z płyty, bądź wybranego kanału sateliarnego. Dzisiaj telewizor w połączeniu z Internetem staje się centrum interaktywnej rozrywki. Internetowe serwisy muzyczne, wiadomości on-line, czy podcasty to tylko niewielki fragment możliwości. Integracja z dyskami sieciowymi, możliwość obsługi serwisów typu iPla czy youtube pozwala na nowo zdefiniować znaczenie przedmiotu, zwanego telewizorem.

Dobrze jest, jeśli telewizor jest smart. Dla nas to jednak za mało. Trzeba pamiętać o tym, że jakość wyświetlanego obrazu powinna być przyjemnością na oka. Niezależnie od źródła sygnału. Naturalne kolory i wspaniała głębia obrazu powinny być uzupełnione o wysokiej klasy materiały, takie jak szkło, czy metal. Wraz z technologią szukamy najwyższej jakości i tylko telewizory łączące oba wymagania oferujemy w naszym salonie.

PROJEKTORY / EKRANY

Oferujemy szeroki wybór projektorów przeznaczonych do kina domowego oraz do użytku profesjonalnego. Dobieramy odpowiedni projektor do zastanych warunków oraz oferujemy kompleksowy montaż. Razem z projektantami tworzymy wspaniły świat obrazu i dżwieku dla Ciebie.

OŚWIETLENIE

Światło odgrywa bardzo ważną rolę w budowaniu klimatu w Twoim domu. Dobrze przemyśl dobór opraw i punktów świetlnych. Przyjdź i zapytaj o najmodniejsze, designerskie oprawy.

Dodatkowo mamy w ofercie system zmieniania scen świetlnych (oświetlenia) za pomocą paneli dotyowych. Dzieki niemu pomieszczenia od posiadłości wiejskiej, po centrum konferencyjne staje się bardziej wszechstronne, funkcjonalne a jednocześnie jedyne w swoim rodzaju.

USŁUGI

Pomożemy zaprojektować Twój wymarzony system audiowizualny i wykonamy go dla Ciebie.

Bezpieczny budynek to taki, który stoi na solidnym fundamencie, a bezpieczeństwo jego mieszkańców zależy od solidnej i profesjonalnej instalacji elektrycznej, której celem nadrzędnym jest nie tylko ochrona domowników ale także sprostowanie ich wymaganiom.Dlatego oprócz klasycznych instalacji elektrycznych wykonujemy instalacje inteligentne , które są w stanie zaspokoić Państwa wszelkie potrzeby.Zarządzanie oświetleniem firmy Lutron , które pozwoli Państwu na wybór nastrojowych scen świetlnych przy jednoczesnym zmniejszeniu wydatków na energię.

Niezwykle istotnym elementem zapewniającym integrcję oraz współdziałanie wszystkich systemów a także pojedyńczych urządzeń w domu, jest instalacja niskonapięciowa (okablowanie strukturalne LAN ,multiroom).Jej zadaniem jest przesyłanie sygnałów sterujących oraz transferów danych takich jak muzyka , obraz do poszczególnych pomieszczeń budynku.

Instalacje niskonapięciowe wykonywane dla Państwa obejmują tworzenie kompletnej i nowoczesnej sieci LAN oraz Wifi. Tworząc sieć kierujemy się indywidualnymi potrzebami inwestora i dobieramy odpowiedni przewody do planowanego zastosowania. Stosujemy przewody LAN tylko sprawdzonych marek, takich jak Molex, Tributaires. Stosujemy specjalistyczne skrętki wizyjne do połączeń multimedialnych oraz komunikacyjne do łączenia komputerów.

W oprarciu o solidnie wykonaną sieć LAN z przyjemnością stworzymy dla Państwa rewelacyjny system multiroom audio sterowany pilotem, telefonem, iPadem lub komputerem. Zapewniamy wsparcie w tworzeniu stref nagłośnienia oraz przy wyborze odpowiednich głośników. Proponowany przez nas system Sonos, pozwola na łatwą obsługę stref audio oraz dostarcza przyjemnych wrażeń muzycznych. Dzięki wspaniałym głośnikom zewnętrznym Bose możliwe jest uzyskanie pełnego nagłośnienia tarasu i ogrodu. Tysiące stacji radiowych z całego świata mogą być niezależnie odtważane w każdym pomieszczeniu, przy czym jeden ruch pilotem sprawi, że wszystkie głośniki mogą wypełnić dom jednolitą muzyką. To proste.

Ważnym i jednocześnie niezwykle uzytecznym rozszerzeniem domowych zabezpieczeń jest monitoring. Dzięki kamerom zamontowanym w budynku i na zewnątrz możemy w każdym miejscu na ziemi sprawdzić co dzieje się w domu lub biurze. Wystarczy telefon komórkowy lub komputer. System CCTV nie jest już zarezerwowany dla banków i wielkich firm. Według opinii naszych klientów, zamontowanie systemu monitoringu poprawia jakość pracy w biurach i firmach, zniechęca do wtargnięcia na kontrolowany terem osobom niepożądanym oraz pomaga w ujęciu sprawców przestępstw.

Budując instalację niskoprądową uwielbiamy zapewniać naszym klientom najwyższą jakość odbioru telewizji. Nadawcy telewizyjni oferują coraz wyższą jakość swoich programów a my robimy wszystko, aby wyeliminować utratę choćby najdrobniejszych szczegółów. W budowie doskonałych systemów odbioru telewizji satelitarnej stosujemy produkty firmy Technisat. Bezkompromisowa jakość to nie tylko gołe słowa, lecz przede wszystkim udokumentowane specyfikcje techniczne przewodów i anten. Tworzone przez nas instalcje satelitarne oferują najwyższej jakości sygnał HD w każdym gniazdku telewizyjnym w całym budynku. Nie zależnie, czy jest to jeden, czy kilkadziesiąt telewizorów. Wszystko to tylko z jednej anteny satelitarnej. Systemy multiswitch Technisat są wspaniałym rozwiązaniem w domach jecnorodzinnych oraz wielorodzinnych apartamentowcach, gdzie nie można pozwolić sobie na wywieszanie dziesiątek balkonowych anten. Dodatkowo nasze instalacje mają udokumentowany rewelacyjnie niski pobór energii elektrycznej co pozwala na znaczne oszczędności oraz przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Zastosuj instalację satelitarną Technisat i odkryj na nowo, co znaczy telewizja Full HD.